36 Półmaraton Gochów – miniprzewodnik

medale9_(www.e-gify.pl)

Za kilka dni start PÓŁMARATONU GOCHÓW. Poniżej zamieszczamy informacje, które jak mamy nadzieję, ułatwią Państwu start w naszych zawodach.
Kiedy i gdzie ?
Spotykamy się już w sobotę , 4 czerwca 2016 r. na stadionie przy ul. Mickiewicza 13.Biuro zawodów czynne będzie od godziny 11:00 Start o godzinie 16:00 ul. Zamkowa
Zgłoszenia :
Jeśli jeszcze nie zgłosiłeś się do biegu , masz możliwość dokonania tego na stronie elektroniczne zapisy.pl. Zgłoszenia w wersji elektronicznej przyjmowane będą do 31 maja 2016 do godz.23:59. Wszystkim tym, którzy z różnych powodów nie zapiszą się przez internet, nie zamykamy możliwości startu – zgłoszenia będziemy przyjmowali także w Biurze Zawodów w dniu biegu w godzinach 11:00 – 15:30.  Odbiór koszulek dla zawodników którzy pobiegną dla ludzi bezdomnych i Odbiór pakietów którzy wylosowali za udostepnienie   w Biurze Zawodów osobne stanowisko.
Opłata:
Osoby, które nie opłaciły jeszcze startu mogą to zrobić przelewem do 31 maja 2016 . Do tego dnia wpisowe, które obecnie wynosi 60 złotych, musi wpłynąć na konto organizatora. Po tym terminie opłatę będzie można dokonać jedynie gotówką w dniu imprezy w Biurze Zawodów, a wynosić będzie ona 80 złotych.
Biuro Zawodów:
Biuro Zawodów mieści się na stadionie przy ul. Mickiewicza 13 (budynek
główny) i będzie czynne w dniu imprezy (4 czerwca 2016) od 11:00
do 15:30. Biuro będzie obsługiwać ośmiu wolontariuszy, a nad jego prawidłową pracą czuwać będzie Kierownik Biura Zawodów .
Odbiór pakietów:
Do weryfikacji oraz odbioru numeru i pakietu startowego potrzebny będzie dokument tożsamości. Odbiór pakietu startowego dla innej osoby możliwy jest tylko po okazaniu dowodu tożsamości i oświadczenia osoby dla której przewidziany jest pakiet startowy. Gorąco zachęcamy do wcześniejszego odbioru pakietów startowych w sobotę już od 11:00.
Depozyt:
Depozyt będzie się znajdował w tym samym budynku co Biuro Zawodów i czynny będzie w dniu imprezy od 13.00 do 19.30. Depozyt będzie obsługiwany przez dwoje wolontariuszy.
Natryski, Szatnie, Toalety:
Natryski, szatnie oraz toalety będą znajdować się w tym samym budynku co Biuro Zawodów.
Parking:
Parking koło Biura Zawodów usytuowany będzie na boisku asfaltowym oraz po przeciwnej stronie jezdni. Najbliższy parking w okolicy linii Startu/Mety będzie znajdować się przy ul. Jana Pawła II, a ruchem kierować będą służby porządkowe.
Odległość miedzy Biurem i Startem/Metą:
Odległość miedzy Biurem Zawodów a Zamkiem, gdzie usytuowane są Start i Meta, wynosi ok. 1200 metrów.
Wielka zbiórka:
Podczas 35 Półmaratonu Gochów odbędzie się wielka zbiórka nakrętek dla Kuby Jankowskiego. Pojemniki będą na stadionie i  zamku .

Gdyby….

Gdyby zabrakło pakietów startowych lub medali to wciągu 2 tygodni organizator wyślę je  na adres jaki będzie na karcie zgłoszenia zawodnika. Oczywiście na koszt organizatora.

Nagrody Finansowe:

Wysokość nagród pieniężnych, które otrzymają zdobywcy najlepszych miejsc . Ich pula to 7000,00 złotych. W kategorii open dla zwycięzców zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn czeka po 2000,00 zł. Zdobywcy drugich miejsc otrzymają po 1000,00 zł, a trzecich – 500,00
Jak będzie?
Będzie dużo wrażeń i niesamowicie !