BIEG JANTAROWY z cyklu Grand Prix Ustki

b4a7208d788923a5564236ca44628be717 czerwca odbył  się kolejny bieg z cyklu Grand Prix Ustki zwany ” Jantarowy”. Zawodnicy mieli do pokonania 8,5 kilometrów   w  bardzo trudnych warunkach. W Biegu Jantarowym wystartowało dwóch zawodników Klubu Biegacza „Goch” Bytów . Edward Kobierowski z czasem 47 minut i  46 sekund uplasował się na 82 miejscu . Drugi z naszych reprezentantów  Roman Czech ukończył bieg na 90 miejscu  w czasie 48:57. W sumie bieg ukończyło 132 zawodników .

WYNIKI TUTAJ35482318_1054093921421443_9160993151618383872_n (1)

Biegi zaliczane do Grand Prix Ustki:

data nazwa biegu dystans
12 maja 2018 r. Bieg I „MORPOLOWY” 10 km
17 czerwca 2018 r. Bieg II „JANTAROWY” 8,5 km
21 lipca 2018 r. Bieg III „ŁOSOSIOWY” 8,5 km
18 sierpnia 2018 r. Bieg IV „USTECKA DZIESIĄTKA Z HAKIEM” (obowiązuje odrębny regulamin)
23 września 2018 r. Bieg V „ZACHOWAĆ DLA POKOLEŃ” 10 km
20 października 2018 r. Bieg VI „BURSZTYNOWY” 10 km

Start i meta biegów znajdują się przy zejściu na plażę z Traktu Solidarności. Trasa wiedzie po terenach leśnych i traktach pieszych. Warunkiem sklasyfikowania w podsumowaniu GRAND PRIX jest udział w co najmniej 4 biegach. W kategorii OPEN kobiet i mężczyzn przewidziano puchary oraz nagrody finansowe. Za I miejsce 1500 zł, II miejsce – 1000 zł, III miejsce – 500 zł. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą przynajmniej 3 biegi z 6, otrzymają pamiątkowy medal GRAND PRIX „ ROZBIEGANA USTKA NA FALI”. Oficjalna ceremonia zakończenia cyklu odbędzie się w 20 października 2018 roku.

Do biegów klasyfikowanych w Grand Prix obowiązują zgłoszenia i wpisowe w wysokości 10 zł. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem portalu dostępnego pod adresem: osir.ustka.pl.