Bieg Ludzi Honoru

1 marca 2014 roku odbył się w Warszawie Bieg Ludzi Honoru Tropem Wilczym który został rozegrany na dystansach 5 i 10 km. Dla kibiców przygotowano specjalną grę edukacyjną. Przed startem uczestnicy biegu minutą ciszy uczcili pamięć „Żołnierzy Wyklętych”. Na obu dystansach rywalizowało ok. tysiąca zawodników. Wśród których była nasza klubowa koleżanka Joanna Regilńska która przekroczyła linie mety 10 – kilometrowego biegu na 162 miejscu w klasyfikacji ogólnej co dało jej 6 miejsce w swojej kategorii wiekowej i 15 wśród kobiet, a bieg na dystansie 10km ukończyło 131 kobiet i 438 meżczyzn. Czas Asi to 45:38. GRATULUJEMY !!! Na dystansie 10 km nie miał sobie równych Marek Kowalski – 30:34, a wśród pań triumfowała Izabela Zaniewska – 36:50. Na mecie na uczestników czekała gorąca grochówka. Każdy uczestnik biegu otrzymał w pakiecie startowym koszulkę z portretem jednego z poległych żołnierzy.Sama trasa biegnąca przez parkowe alejki była dość kręta. Pochmurna i wilgotna aura na pewno nie pomagała i momentami było dość ślisko.