BIEG WALENTYNKOWY W SŁUPSKU

tn_DSC_1293Każda okazja do biegania jest dobra. W tym roku z okazji Walentynek w całej Polsce odbyło się  kilkanaście biegów. Również 17 lutego 2018 (sobota) w Słupsku wystartowała Sztafeta Walentynkowa  – Bieg imienia Anny i Roberta Skorupskich. Start i meta znajdowały się Stawku Łabędzim przy ul. Zamiejskiej. Dystans do pokonania to  10500 m.Biegali na zmianę mężczyźni i kobiety. Po każdym okrążeniu partnerzy musieli wymienić się numerami startowymi.tn_DSC_1353Nad Stawek Łabędzi przyciągnęło 59 par ze Słupska i okolicy. Wśród których  były dwie pary reprezentujące nasz Klub. Anna  Zieman i Michał Zieman zajęli 19 miejsce  z czasem 43:22, druga para Elżbieta Napiontek i Roman Czech ukończyła rywalizacje na 57 miejscu w czasie 1 godziny i 50 sekund .Szczegółowe wyniku TUTAJtn_DSC_1402