BIEGAJ I ZWIEDZAJ – KLUB BIEGACZA „GOCH” Bytów w LIZBONIE ?

z18133599IER,Najpiekniejsze-biegi-na-swiecie--Biegasz-ponad-zieNa zebraniu Zarządu Klubu Biegacza „Goch” Bytów pojawiła się propozycja wyjazdu (wylotu) i startu członków Klubu Biegacza „Goch” Bytów w Półmaratonie Lizbonie dnia 11 marca 2018 roku. Półmaraton ma bardzo dobrą renomę startuje z pięknego, długiego na 2278 metrów Mostu 25 Kwietnia. Most ten do złudzenia przypomina słynny amerykański Golden Bridge, a jego nazwa ma upamiętniać rewolucję z 1974 roku, która obaliła dyktaturę w Portugalii. . Szczegóły związane z Półmaratonem znajdują się TUTAJ . z18133517IH,Mostu-25-KwietniaChcemy wybrać się grupą i zorganizować poszczególne elementy wyjazdu. Składowymi kosztami uczestnictwa są  4 czynniki : bilet lotniczy plus dojazd do lotniska ?. Wpisowe na Półmaraton 38 euro do końca stycznia 2018. Nocleg 50-100 zł osoba. Ubezpieczenie ?? Kieszonkowe nie liczymy.

Największą niewiadomą jest oczywiście cena biletu lotniczego. Wyprzedzając pytania gdyby ktoś wpadł na pomysł „a może wyczarterować samolot?”  , spieszymy z informacją że nie stać nas na taki luksus. Oprócz Półmaratonu jest też  bieg na dystansie około 7.200 km, bez pomiaru czasu. Start nastąpi równocześnie z półmaratonem. Do Hannoveru na Maraton też jedziemy.lizbona-4

Do końca października  2017 prosimy o wstępne zgłoszenia się osób , które są zainteresowane i zdecydowane jechać , abyśmy mieli jakieś wyobrażenie wielkości grupy i czy w ogóle jest zainteresowanie. Jest to bardzo ważna informacja w kwestii organizacji.

Zgłaszajcie się ! Zadawajcie pytania ! Podzielcie się własnymi pomysłami związanymi  z wyjazdem .

Zgłoszenia Piotr Gawron  e-mail:gawroncin@gazeta.pllizbona-5