BIEGOWY WEEKEND JOANNY REGLIŃSKIEJ 23-24.05

Ubiegły weekend dla Joanny Reglińskiej obfitował  w wydarzenia sportowe . Wystartowała w dwóch imprezach biegowych w  Biegu Uniwersyteckim  i FunRun Leśnym Szlakiem. Były to  zmagania w terenie , wielu z nas w tych dniach wspierało i trzymało kciuki za „naszych zawodników” . Poniżej krótki opis z tych biegów DSC_0869

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     W bardzo wysokiej formie jest  obecnie Joanna Reglińska, która z czasem 27:28 wygrała wśród kobiet FunRun Leśnym Szlakiem. Bieg przełajowy  FunRun Leśnym Szlakiem  który odbył  się 24 maja w podolsztyńskim lesie na dystansie ok. 6km.   Pełne wyniki TUTAJ

gratulujemy

W ubiegłą sobotę , 23 maja na starcie II Biegu Uniwersyteckiego w Kortowie koło Olsztyna stanęło 372 osoby. Biegacze i biegaczki mieli do pokonania dystans 10 kilometrów. Na 134 miejscu OPEN  do mety przybiegła Joanna Reglińska zajmując 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej z czasem 46:53.

Pełne wyniki  Biegu TUTAJ                                                                              

DSC_0400