Bytowianie startowali w Białym Borze

W sobotę (3.10) w Białym Borze odbyła się kolejna edycja “Cross’u Centaura”. Zawody były podzielone na biegi dzieci, młodzieżowe, na dystansie 5 i 10 kilometrów oraz marsz nordic walking. Trasa prowadziła rekreacyjnymi duktami leśnymi wokół jeziora Łobez. Na dystansie – 10 kilometrów – najlepszy okazał się być Bartosz Przekopowicz reprezentujący TEAMSZWARC Stargard (37:57.00).Wśród kobiet zwyciężyła Olga Zatoń BIEGAJ Z MAKIEM TEAM Świdwin (czas 44:51.80 ). W biegu tym uczestniczyli bytowianie Marek Januszewski reprezentujący DRUTEX uplasowała się na 4. miejscu (czas 40:14.59) Łukasz Gostkowski ukończył bieg na 20 pozycji (czas 44:30.16) . Bieg na dystansie 10 kilometrów ukończyło 106 zawodników. Organizatorem sobotnich zawodów biegowych była Gmina Biały Bór we współpracy z Białoborskim Centrum Kultury i Rekreacji i Fundacją Herkules All Sports. Wyniki Tutaj http://wyniki.b4sport.pl/cross-centaura/m471.html