Co robi w weekend Piotr Gawron? Startuję w zawodach

22 maja wI_ESC_0329 Tarnowie Podgórnym 969 zawodników ukończyło Półmaraton „Bieg Lwa”. Pierwszy na mecie zameldował się Marcin Chabowski z Wejherowa z czasem 1:04:55. Najszybszą kobietą była Kenijka  Oigo Christie Morra z czasem 1:17:17.Miło mi poinformować że w Półmaratonie tym uczestniczył nasz klubowy kolega Piotr Gawron który z czasem 1:39:36 zajął 153 miejsce . Szczegółowe wyniki TUTAJ

W Chodzieży 21 maja br. odbył się 33 Bieg Grzymalitów. na dystansie 5km. Zawody ukończyło w tym roku 416 biegaczy. Pierwszy był  Paweł Olijnyk Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski Chernigow 00:15:02, a najszybszą kobietą była Olga Ochal Teamochal Bydgoszcz  z czasem 00:17:29. W Biegu Grzymalitów wystartował Piotr Gawron zajmując 58 miejsce z czasem 20:56. Wyniki TUTAJ