Droga MAGDY ADAMOWSKIEJ na szczyt klubowego rankingu

30119062_1774319459297150_1420049030_nRanking klubowy  odgrywa  ważną rolę w rywalizacji naszego klubu.Poniżej przedstawiamy jak wyglądała i ile kosztowała Magdę droga na szczyt klubowego rankingu.                      

6– Maratonów

5– Półmaratonów

27 Startów ogółem w zawodach biegowych

539 – Kilometrów na zawodach

1600 – Złotych na opłaty startowe, przy czym 600 zł na same maratony

ok 4000 – Kilometrów podróży samochodem

ok.2000 – Złotych na benzynę i hotele.

∞ – Ilość dobrego samopoczucia i radości 

Podsumowując warto wspomnieć o tym, co nam daje zwycięstwo w klubowym rankingu. Zaczynając od korzyści finansowych – nic. Jak widać z powyższych wyliczeń, mogłaby  sobie kupić naprawdę dobry rower i nie męczyć się  tyle. Używany samochód też spokojnie dałoby się za to wszystko przygarnąć. Mogłaby też znacznie więcej czasu spędzić przed komputerem, wypić więcej piwa, być może nawet zarobić więcej, gdyby ten czas poświęciła na pracę. Może byłaby szczęśliwsza?

Tylko, że to chyba tak nie działa. Zdobycie pierwszego miejsca w rankingu  wymaga  dużo samodyscypliny i cierpliwości. To również lekcja pokory i pokonywania własnych słabości niemalże codziennie, gdy zimą trzeba  po ciemku wyjść na trening.

Jako Prezes i osoba prywatna  gratuluję samozaparcia ! Świetna robota!  Zawstydzasz :)) mnie Jak można w ogóle przebiec maraton ?? Nieosiągalny teraz dla mnie ,a co dopiero 6 razy i to z takim czasem?
Idę popłakać w kąciku :)