Glasgow – Edynburg Ultramarathon

5 kwietnia 2014 w Szkocji odbyła się szósta edycja ultramaratonu G2E, którego trasa łączy dwa miasta Glasgow i Edynburg. Bieg ruszył z parku w Glasgow i wzdłuż systemu kanałów prowadził do Edynburga. Dystans do pokonania to 55 mil lub w przeliczeniu na naszą jednostkę 88,495km. Ultramaraton ukończyło 126 biegaczy zawodników z 19 krajów, a wśród nich znajdowało się również 8 Polaków. Bytów reprezentował nasz ultramaratonczyk Sebastian Jażdżewski „Seba”.Z czasem 10 godzin 55 minut i 31 sekund zajął 78 miejsce. Gratulujemy! Zwycieżył z czasem 06:19:35 reprezentant gospodarzy Marco Consani. Najlepszy z Polaków był mieszkaniec Kołobrzegu, Zbigniew Malinowski, który zajął 4 miejsce i uzyskał czas 07:30:17. Link do wyników: http://www.resoluteevents.co.uk/results.html