HANNA MUERAU-NOWICKA na podium w Biegu Żuławskim w Lędowie

IMG_8967W Lędowie/G.Pruszcz Gd./przeprowadzony został Wojewódzki Bieg Żuławski  na dystansie 5.5 km. W bardzo dobrze zorganizowanych i przeprowadzonych zawodów na starcie biegu głównego stanęło  prawie 200 osób, w tym nasza klubowa koleżanka Hanna Muerau – Nowicka która    w niespotykanej kategorii wiekowej (ale takie prawo organizatora) zajęła 2 miejsce pokonując dystans w czasie 25 minut i 52 sekund , zajmując open 67 miejsce i 10 miejsce wśród kobiet . Najszybszy na pięcioipółkilometrowej trasie biegu głównego był Bartosz Mazerski ze Sztumu. Pokonał dystans w 17 minut i 41 sekund. Dla porównania, zawodnik z ostatniego miejsca potrzebował 46 minut i 42 sekund.Wśród kobiet wygrała Monika Czapiewska z Kościerzyny

Pełne wyniki :TU