Kalendarz Biegacza 2016

kalendarz-biegacza-okladka_2016Kalendarz Biegacza to nie tylko użyteczne narzędzie – papierowy terminarz z podziałem na dni, tygodnie i miesiące. To niezwykłe wydawnictwo to więcej niż spisane wydarzenia sportowe z bieżącego roku zilustrowane pięknymi zdjęciami najlepszych fotografów w Polsce (Julita Chudko-Szczerba i Piotr Dymus) i opisane motywującymi cytatami. kalendarz-biegacza

Kalendarz Biegacza to piękna inicjatywa zrodzona z pasji i z potrzeby pomagania: efekt współpracy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej i krakowskiego klubu biegowego AZS AWF Kraków Masters.

Tworzenie kalendarza przez podopiecznych Stowarzyszenia to ważny element ich rehabilitacji. Przygotowując Kalendarz a następnie włączając się w proces sprzedaży i dystrybucji przełamują bariery komunikacyjne, uczą się pracy w grupie, są w kontakcie ze światem zewnętrznym. Zaangażowanie ich w pracę nad kalendarzem to próba wprowadzania ich do świata codziennego poprzez proces pracy, konkretne, realne zadania i wzmocnienie wartości bycia potrzebnym.
Gerard Banach, pomysłodawca mówi: „Myślę, że tym kalendarzem, pokazaliśmy, że bezinteresowna i efektywna współpraca wielu osób i grup z całej Polski jest możliwa i to czyni nasz kalendarz wyjątkowym”.

Kupując Kalendarz przyczyniasz się do rehabilitacji społecznej i zawodowej podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej.

Swój egzemplarz kupisz TUTAJ – Kalendarz Biegacza 2016