Konsultacje społeczne zakończone – dziękujemy!

23174139

Biegniemy leśnym nasypem cicho , cichuteńko .Jaki piękny, zielony las!Jaki piękny las!Tylko biegniemy leśnym nasypem cicho , cichuteńko.

23174150

Znamy wynik i opinię Bytowiaków  na temat przyszłości nasypu kolejowego.Nie są korzystne dla naszego środowiska biegaczy, spacerowiczów i miłośników natury.
Niemniej pragniemy gorąco podziękować wszystkim osobom , które popierały nasz głos i aktywnie włączyły się do walki o zmianę koncepcji planowanej inwestycji (zarówno przy zbieraniu podpisów jak i w samych konsultacjach).
Naszym wspólnym sukcesem jest samo przeprowadzenie konsultacji oraz zwrócenie uwagi opinii publicznej na zagrożenia idące za tym projektem.
Nie znam biegaczy , którzy byliby zadowoleni z takiego obrotu sprawy . Było nas wielu , ale dzisiaj byliśmy w mniejszości.
Liczymy , że nasze uwagi spowodują staranną analizę bezpieczeństwa ścieżki i że znajdzie się skrawek dla ludzi biegających i maszerujących. Czas pokaże czy nasze obawy były płonne.
Jeszcze raz dziękujemy za walkę i wsparcie !

 Informacja Burmistrza Bytowa z dnia 01.08.2017 r. o wynikach przeprowadzonych konsultacji społecznych z mieszkańcami gminy Bytów TUTAJ