Kurs instruktora i marsz Nordic Walking

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking i Klub Biegacza „Goch” Bytów organizują w niedzielę 23.02.2014 r. w Bytowie. Kurs Instruktora Nordic Walking /1 DZIEŃ/ i profesjonalny trening z Mistrzem Świata w Nordic Walking Mirosławem Bierkusem. W formule – krok za krokiem z Mistrzem Świata, ogólnodostępny trening jest bezpłatny i będzie okazją do prologu i zapoznania się z trasą kwietniowego biegu i rajdu Nordic Walking na,,Mount Everest – Piękno Natury”. Zbiórka chętnych w niedziele, 23 lutego 2014 roku o godz. 15:00, Bytów – Rzepnica ul. Różana (za jeziorem). Długość do pokonania – 8850 metrów. Zapraszamy biegaczy jak też osoby maszerujące z kijkami.Tempo biegu i rajdu spacerowe. Trening odbędzie się bez względu na pogodę. Natomiast kurs na instruktora jest płatny cena kursu to 400zł zapisy na miejscu. Otrzymujecie Państwo : certyfikaty / polski, niemiecki, angielski,/legitymacje, płytę z instrukcją marszu, materiały informacyjne. Zapraszam na moje kursy i treningi tych co pragną osiągnąć większy sukces, poprawić technikę marszu, poprawić kondycje jak i te osoby o mniejszym doświadczeniu sportowym by nabyły wiedzę o tym fantastycznym niedocenianym uprawianiu Nordic Walking
Na kursie i treningu będzie można nabyć akcesoria do uprawiania Nordic Walking po promocyjnej cenie oraz będą omawiane tematy :
– aspekty zdrowotne i efekty treningu NW
– zasady doboru długości kijów
-technika marszu- wyjaśnienie różnic pomiędzy kijami do Nordic Walking a Trekkingowymi
– nauka zapinania kijów
– rozgrzewka i ćwiczenia po zajęciach NW
Na treningu będzie można zobaczyć jak wygląda w orginale statuetka którą każdy kto ukończy III Bieg i Rajd Nordic Walking na Mount Everest – Piękno Natury otrzyma Zapraszamy.