Mocny biegowy weekend Basi,Asi, Piotra i Sebastiana

15990073514_72b2c402ed_bWszystko wskazuje na to, że lutowy weekendy był dla Basi ,Asi , Piotra i Sebastiana mocno pracowity. Oto gdzie startowali tym razem:

Dwoje zawodników GOCHA postanowiło pokonać bardzo malowniczą trasę w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym,piątej przedostatniej odsłony cyklu Grand Prix
Trójmiasto City Trail. Na dystansie 5 km na 320 miejscu bieg ukończyła Barbara Gawron z czasem 35:36 towarzyszący jej mąż Piotr  Gawron był 321 w czasie 35:38 najszybsi byli Michał Rolbiecki, który ustanowił nowy rekord trasy i Kamila Lulińska.Pełne wyniki TUTAJ

Ostatni bieg City Trail w Trójmieście w edycji 2014/2015 jest zaplanowany na 22 marca w Gdyni. Podsumowanie cyklu – tradycyjnie już – będzie miało uroczysty charakter i odbędzie się w ciągu trzech tygodni od ostatniego biegu. II Dadajowy bieg Morsa.jpg_1Asia Reglińska i Sebastian Jażdżewski wystartowali  22 lutego w Rukławkach Województwo: warmińsko-mazurskie w II Dadajowym Biegu Morsa o puchar Burmistrza Biskupca na dystansie 10,6 km. Bieg ukończyło 47kobiet i 126 mężczyzn  , końcowy wynik Asi to 8 miejsce wśród kobiet i 77 open z czasem 53:14 Szczegółowe wyniki kobiet TU Sebastian z takim samym czasem co Asia został sklasyfikowany na 78 miejscu open . Szczegółowe wyniki open TUTAJ