Najświeższa informacja prosto z bieguna!

HoHoHo!🎅🏼

Najświeższa informacja prosto z bieguna! HoHoHo (Krzyczy Mikołaj ochrypłym głosem)   wstawię się u Was w najbliższą niedziele !Tylko do NAS przybędzie  9 grudnia ten prawdziwy Mikołaj  ! O akcjach charytatywnych, które  odbędą się w ramach Biegu i Marszu  Mikołajkowego  dla KAROLINKI !

🎄     MIKOŁAJKOWY BIEG DLA DZIECI POMAGAMY KAROLINCE ! –Bieg przeznaczony  jest dla dzieci w wieku od 0 do 15 roku życia do pokonania 300 metrów . Bieg odbędzie się  w formie zabawy, bez rywalizacji.Wpisowe na bieg dla dzieci  jest 1 zł plus.Możliwe jest pokonanie dystansu wraz z rodzicem/opiekunem.Dzieci biegają z numerem startowym przypiętym z przodu.Zapisy na bieg dla dzieci odbywać się będą w biurze zawodów od godz. 9.00 do 10.45.- Każdy  dziecko otrzyma na mecie medal. Start do biegu godz. 11.00

🎄WIELKA ZBIÓRKA NAKRĘTEK PLASTYKOWYCH- PRÓBA USTANOWIENIA REKORDU POLSKI W UŁOŻENIU FLAGI NARODOWEJ Z PLASTYKOWYCH NAKRĘTEK POMAGAMY KAROLINCE ! –

Nakrętka drobny przedmiot który zwykle wraz z butelką wyrzucasz do kosza , może być darem dla KAROLINKI. Zachęcaj do pomocy koleżanki ,kolegów,sąsiadów,i rodzinę ! Każda przyniesiona pełna reklamówka nakrętek bierze udział w loterii !

 

🎄 MIKOŁAJKOWY KIERMASZ CIAST POMAGAMY KAROLINCE ! – Każdy może przynieść blaszkę ciasta i włączyć się w ten sposób do pomocy.  Poproś żonę, siostrę czy babcię o domowy wypiek. Potrzebujemy dużo słodkości! Za skromny grosik do puszki, każdy będzie mógł nabyć ciastko .

🎄      MIKOŁAJKOWY KIERMASZ KSIĄŻKI POMAGAMY KAROLINCE ! – Każdy może oddać niepotrzebne książki – książeczki ze swojej biblioteczki.Książki te będą wystawione na stoisku na sali sportowej.Za skromny grosik do puszki, każdy będzie mógł opuścić imprezę z ciekawa Książką.

🎄  MIKOŁAJKOWA LICYTACJA POMAGAMY KAROLINCE !- Zapraszamy  do licytacji darów, które otrzymał Klub Biegacza ” Goch” Bytów. Wszystkie  ofiarowane nam przedmioty są wyjątkowe, oryginalne i niebanalne. Dziękujemy Twórcom oraz Darczyńcom za te DARY SERCA.

🎄 MIKOŁAJKOWA LOTERIA FANTOWA POMAGAMY KAROLINCE ! – Uchylamy rąbka tajemnicy fanty są naprawdę atrakcyjne , każdy los wygrywa . 1 los kosztuje 5 zł lub reklamówka pełna nakrętek

🎄 MIKOŁAJKOWY KĄCIK MŁODEGO DETEKTYWA  POMAGAMY KAROLINCE ! – Sherlock Holmes pokaże młodym jak wygląda praca detektywa .

Dzielmy się dobrem, bo ono zawsze wraca ze zdwojoną siłą!❤️

zapraszamy