Nowe klubowe koszulki i spodenki firmy BROOKS!

pol_pm_koszulka-do-biegania-meska-BROOKS-EQUILIBRIUM-SHORTSLEEVE-II-210477305-37489_5Miło nam poinformować, że w sezonie 2018 zawodnicy naszego klubu będą  mogli śmigać w nowych koszulkach i spodenkach firmy BROOKS.Koszulki i spodenki w tym tygodniu powinny do nas dotrzeć .Brooks (rok założenia: 1914) to historia biegania, biegaczy. Ludzi i ich pasji, która przyczyniła się do stworzenia technologii dającej wsparcie milionom sportowców.  Markę reprezentuje m.in. guru światowego ultramaratonu Scott Jurek.pol_pm_koszulka-do-biegania-meska-BROOKS-EQUILIBRIUM-SHORTSLEEVE-II-210477305-37489_2

Bez względu na Twoją szybkość, styl i miejsce, w którym zaczynasz bieganie , chcemy abyś kończył  zawsze szczęśliwy i zadowolony. Dla Klubu Biegacza Goch Bytów  właśnie to uczucie jest celem. Robimy wszystko, aby zainspirować Cię do biegania i aktywności fizycznej.Może i nie zwracasz  uwagi na to w  jakiej koszulce i spodenkach biegasz  , może nigdy nie zastanawiasz się nad zaawansowaną technologią materiału , w której Twoje ciało może swobodnie oddychać. Ale to właśnie setki tych małych rzeczy czynią Twoje ubrania i akcesoria wyjątkowymi. Zasługujesz na nie wszystkie.large (1)

Jak koszulki i spodenki będą na miejscu to zaprosimy wszystkich ,którzy wcześniej zgłosili się do Piotra Gawrona  do przymierzenia .