Orkiestrowe Bieganie w Słupsku

12 stycznia 2014 roku w ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Słupsku odbył się II Bieg Orkiestrowy Biegam z Sercem. Start i meta zlokalizowane były na parkingu przy Centrum Handlowym Jantar.

Kolejny już finał akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy spowodował, że znaleźli się ludzie, którzy zorganizowali w Słupsku po raz drugi z tej okazji bieg uliczny. Dzięki Tomkowi Czubakowi i ekipie z firmy Domtel-Sport zebrało się na parkingu przy CH Jantar 160 osób, które postanowiły wesprzeć szczytny cel.

Wśród uczestników biegu znaleźli się zawodnicy naszego Klubu Sławomir Wierzejski, który przybiegł na metę jako 5 zawodnik z czasem 17:11, Łukasz Gostkowski był 8 z czasem 18:15, a Sławomir Kobierowski był 16 z czasem 18:49. Trasa, którą mieli do pokonania wynosiła 4,8 km.