Pieniądze na sport i turystykę podzielone przez Zarząd Powiatu Bytowskiego

pieniadze27Zarząd Powiatu Bytowskiego dokonał podziału środków finansowych na zadania z zakresu sportu oraz turystyki, które będą realizowane przez organizacje pozarządowe w 2018 r.Na zadania z zakresu sportu przydzielono 95.000 zł (wpłynęło 47 ofert na kwotę 182.854,20 zł)

Wykaz podmiotów i ofert dofinansowanych z budżetu powiatu bytowskiego
w ramach konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2018 r.

1.      Z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu:

L.p.
Organizacja
Nazwa zadania
Przyznana kwota dotacji 
w złotych
1
Bytowski Klub Żeglarski
Organizacja szkoleń w zakresie sportów wodnych
3 500,00
 2
Fundacja Sprawni Inaczej
Bo lubimy być aktywni……
1.200,00
 3
Gminne Towarzystwo Sportowe 
w Czarnej Dąbrówce
XXVIII Ogólnopolski Bieg Orłów
2 500,00
 4
Klub Biegacza Goch Bytów
7 Bieg i Rajd Nordic Walking na Mount Everest - Piękno Natury
2 500,00
 5
Klub Biegacza Goch Bytów
8 Bieg Maratoński Bytów - Sianowo 2018 Do Matki Boskiej Sianowskiej Królowej Kaszub
1 000,00
 6
Klub Biegacza Goch Bytów
Bieg i Marsz Nordic Walking Love Nasyp
0,00
 7
Klub Biegacza Goch Bytów
5 Bieg i Marsz Nordic Walking o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie
1 200,00
 8
Klub Sportowy Garda Bytów
Szkolenie Dzieci i młodzieży oraz osób zainteresowanych w zakresie sztuki walki - Boksu tradycyjnego
3 000,00
 9
Miastecki Klub Badmintona Lednik
Organizacja 4 Turniejów Ogólnopolskich Badmintona
3 500,00
10
Miasteckie Stowarzyszenie Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki IBUKI DOJO
Aikido - samoobrona po japońsku
0,00
 11
Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy Baszta Bytów
Całoroczne szkolenie zawodników zrzeszonych w MLKS Baszta 
w Bytowie - sekcja kolarska
7 000,00
 12
Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy Baszta Bytów
Bytowski Maraton Rowerowy MTB im. Marka Cichosza
2 500,00
 13
Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy Baszta Bytów
Całoroczne szkolenie zawodników zrzeszonych w Klubie Sportowym MLKS Baszta Bytów - sekcja LA
4 500,00
 14
Polski Związek Niewidomych Okręg Pomorski - Koło Powiatowe w Bytowie
Rozhulane kule - gra w kręgle
1 340,00
 15
Stowarzyszenie Jesteśmy
IX Turniej warcabowy dla osób z niepełnosprawnością
1 970,00
 16
Stowarzyszenie NAZARET im. Św. Filipa Neri
Halowy Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej
1 290,00
 17
Stowarzyszenie NAZARET im. Św. Filipa Neri
XXIX Pielgrzymka Biegowa
2 500,00
 18
Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Dretyńskiej
Dretyńska Akademia Sprawności
1 500,00
19
Stowarzyszenie Sportowe Gminny Klub Sportowy Myśliwiec
III Edycja Turnieju Piłkarskiego dla dzieci Chocimierz Cup 2018
1 500,00
 20
Stowarzyszenie Sportowe Gminny Klub Sportowy Myśliwiec
XI Bieg Uliczny Tuchomska Pętla
1 200,00
 21
Stowarzyszenie Sportowe Gminny Klub Sportowy Myśliwiec
II Edycja Turnieju Piłkarskiego dla dzieci GIVOVA Summer Cup 2018
2 060,00
 22
Stowarzyszenie Sportowe Gminny Klub Sportowy Myśliwiec
IV Majowy Bieg Przełajowy
1 000,00
 23
Stowarzyszenie Sportowe Gminny Klub Sportowy Myśliwiec
Kaszubski Orient - Bieg na Orientacje
1 500,00
 24
Stowarzyszenie Sportowe Gminny Klub Sportowy Myśliwiec
X Halowy Turniej Piłkarski - Junior CUP
1 500,00
 25
Stowarzyszenie Sportowe Gminny Klub Sportowy Myśliwiec
Kaszubski Triathlon - V Mistrzostwa Polski Amatorów
2 000,00
 26
Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy
Warsztaty Wrotkarskie
0,00
 27
Stowarzyszenie Wzajemna Pomoc
XI Trzebielińskie Biegi Przełajowe Organizowane w ramach powiatowego cyklu Cross Festiwal
1 200,00
 28
Uczniowski Klub Sportowy Dwójka przy Szkole Podstawowej nr 2 w Bytowie
Badminton w dwójce
6 650,00
29
Uczniowski Klub Sportowy Gwiazda 
w Borowym Młynie
XIII Biegi Mikołajkowe
1 500,00
30
Uczniowski Klub Sportowy Orzeł Kołczygłowy
Udział zawodników UKS ORZEŁ Kołczygłowy w zawodach sportowych Cross Festival oraz 
w Czwartkach Lekkoatletycznych
0,00
 31
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Feniks Kramarzyny
Girls Cup Turniej Piłkarski dla dziewcząt
1 000,00
 32
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Feniks Kramarzyny
Puchar Kaszub - VII Festiwal Unihokeja
1 500,00
 33
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Feniks Kramarzyny
Upowszechnianie sportu drużynowego Unihokej - kuźnia talentów
0,00

 34
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Huragan
Organizacja powiatowej imprezy pn. XIII bieg Studzienicki
1 200,00
 35
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Orlik przy SP 5 w Bytowie
XIV Powiatowe Grand Prix SP nr 5 w Bytowie w skoku wzwyż
1 500,00
 36
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Prometeusz Tuchomie
Dzień kobiet na sportowo
960,00
 37
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Prometeusz Tuchomie
Mistrz Dobrej Zabawy
1 100,00
 38
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Prometeusz Tuchomie
XIII Cross Kaszubski
1 200,00
 39
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Prometeusz Tuchomie
Piłka Ręczna - Pomorskie Dzieci
1 430,00
 40
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Talex - Borysław
Szkolenie i współzawodnictwo 
w sporcie dzieci i młodzieży na szczeblu regionalnym w lekkiej atletyce w klubie Talex - Borysław Borzytuchom
7 000,00
 41
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Talex - Borysław
XXIII Bieg Niepodległości
3 500,00
 42
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Talex - Borysław
Liga przełajowa powiatu bytowskiego o Puchar Starosty Powiatu Bytowskiego Cross Festiwal 2018
4 500,00
 43
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy U -2 
w Bytowie
Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM - Bytów
5 000,00
 44
Zapaśniczy Klub Sportowy Miastko
VIII Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy Młodzików i Kadetów 
o Puchar Starosty Bytowskiego 
w obsadzie międzynarodowej
4 000,00
 45
Związek Harcerstwa Polskiego chorągiew Gdańska - Hufiec Bytów
Harcerska Spartakiada Sportów Obronnych
1 200,00
Razem:
95.000,00