Piotr Gawron biegał na plaży w Sopocie

0-531

 23 stycznia odbyła się 33. edycja przełajowego „Biegu po plaży Timex Cup 2016”.  Najpierw odbyły się biegi dedykowane dzieciom i młodzieży, na końcu odbyły się biegi dla dorosłych. Uczestnicy zawodów zostali podzieleni nie tylko pod względem wieku, ale także płci i wybranego dystansu. Łącznie, do wyboru były aż 22 kategorie, w tym również kategoria open.

Najkrótszy dystans wynosił zaledwie 200 m., najdłuższy 8 km. Amatorzy biegania musieli jednak zmierzyć się nie tylko z trudnym, piaszczystym podłożem, ale i grubą pokrywą śniegową. Mimo tego, wszystkim uczestnikom zawodów udało się ukończyć wybrany bieg.
Na dystansie 8 km, z którym zmierzyli się tylko panowie, najlepiej poradził sobie Michał Czapiński z Redy, który triumfował z czasem 29:11. Drugi był Paweł Borawski z Pucka (29:29), a trzeci Błażej Król z Kębłowa (30:02). W biegu tym wystartował nasz klubowy kolega Piotr Gawron  który z czasem 43:13 zajął 92 miejsce.PEŁNE WYNIKI BIEGU NA 8 KM  TUTAJ