Poczuj się jak mistrz!

header

 

 

 

Tradycyjnie w ostatnią niedzielę września ulicami Warszawy pobiegną uczestnicy największego polskiego maratonu. 36. PZU Maraton Warszawski będzie wydarzeniem szczególnym – po raz pierwszy metę maratonu w Polsce ma szansę przekroczyć 10.000 osób.
Pierwsze miejsce jest tylko jedno, ale w 36. PZU Maratonie Warszawskim każdy może być zwycięzcą. Każdy może dopełnić odpowiednio wcześnie wszystkich formalności, zapoznać się z trasą, przemyśleć strategię, uczciwie przepracować treningi, zaliczyć kilka kontrolnych startów i zadbać o dietę. Potem wystarczy już tylko wystartować i dać z siebie wszystko. Każdy może poczuć się jak mistrz.

Ostatni tydzień podstawowej opłaty startowej!      

6ffe457c62393aa79018f176e42ab5fa3c76d29eDrodzy Biegacze, przypominamy, że przed nami ostatni tydzień obowiązywania podstawowej opłaty startowej. Ponadto, dokonując pełnej rejestracji (czyli wypełniając formularz i wnosząc opłatę startową) na 36. PZU Maraton Warszawski oraz Bieg na Piątkę do końca sierpnia, macie gwarancję otrzymania imiennego numeru startowego.

 

Od startu do mety – droga na Narodowy!
Specjalnie dla Was nagraliśmy przebieg trasy 36. PZU Maratonu Warszawskiego. Zobaczcie, jak 28 września będzie wyglądać Wasza droga od startu na Moście Poniatowskiego do mety na Stadionie Narodowym. Film prezentuje pełne 42 kilometry w 10 minut. Wy, oczywiście, będziecie biec odrobinę wolniej, więc zdążycie nacieszyć oczy widokami stolicy. Miłego oglądania!