PODSUMOWANIE SEZONU 2014

053caf82e130ece5916f4d97a20f624a

12 grudnia 2014r. w Klubie „Jaś Kowalski” odbyło się oficjalne podsumowanie sezonu biegowego 2014 w naszym klubie. Impreza ta stała się już naszą tradycją.Spotkanie zgromadziło około 50 osób. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie i pojawili się na spotkaniu, a byli to: przedstawiciele władz samorządowych : Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Bytów Pan Jacek Czapiewski, Naczelnik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu przy Starostwie Powiatowym w Bytowie Pan Dariusz Glazik,Komendant Powiatowej Policji w Bytowie insp. Andrzej Borzyszkowski,Prezes Spółki Basenowo – Rekreacyjnej Pan Krzysztof Stępień, Naczelnik Wydziału Kryminalno i Dochodzeniowo- Śledczego  Komendy Powiatowej Policji w Bytowie kom.Lidia Bentkowska,Inspektor ds. współpracy z organizacjami Pozarządowymi  Starostwa Powiatowego w Bytowie Pani Agnieszka Solecka,Specjalista ds. zarządzania i marketingu w Kompleksie Basenowo- Rekreacyjnym Pani Marzena Sobisz – Kużmin. Ponadto byli z nami propagatorzy sportu i biegania z Sopotu, startujący w wielu biegach w Polsce i zagranicą Państwo Grażyna i Henryk Witt.Państwo Irena i Mirosław Lasotowie (z Wałcza), którzy pokonali m.in. legendarny grecki Spartathlon. Pani Irena uczyniła to jako pierwsza Polka.Pan Jerzy Bednarz – były dziennikarz Gazety Poznańskiej, maratończyk ( do dziś ok
650 ukończonych maratonów i ultramaratonów), animator sportu, człowiek, który podobnie jak Andrzej Person jest wśród tych PIERWSZYCH. To m.in. dzięki niemu powstał pierwszy triathlon w Polsce w Kiekrzu w 1984 roku.Pierwszy Polak, który przebiegł Grecki Spartathlon i w klasyfikacji generalnej zajął 4 miejsce Edward Dudek„Baca” z Żywca wielki przyjaciel naszego Klubu.Goście specjalni uroczystości –  Kamil Leśniak, maratończyk i ultramaratończyk z Torunia i Piotr Pepliński ultramaratończyk z Sopotu uczestnik Łemkowyna UltraTral.Spotkanie poprowadził Skarbnik naszego Klubu – Tomasz Jaszewski .W imieniu Zarządu Klubu chcę podziękować zawodnikom, członkom klubu za bardzo dużą aktywność sportowo-rekreacyjną – mówiła sekretarz Klubu, Urszula Zaborowska – kieruję też podziękowania dla władz samorządowych, sponsorów, mediów oraz partnerów za pomoc i wsparcie działalności Klubu Biegacza GOCH Bytów. w zakresie organizacji imprez sportowo – rekreacyjnych .Wyróżnieni tego dnia zostali w następujących kategoriach:
Certyfikat „Firma Przyjazna Bieganiu” otrzymała Komenda Powiatowa Policji w Bytowie oraz firma Drutex S.A. W imieniu Policji Bytów wyróżnienie odebrał Komendant Powiatowy Policji w Bytowie insp. Andrzej Borzyszkowski.
Statuetkę mój pierwszy maraton otrzymali : Barbara Gawron, Piotr Gawron i Mirosław Matuszyński
Statuetkę najaktywnejszego „Gocha 2014” otrzymali Hanna Mureau- Nowicka, Joanna Reglińska, Urszula Zaborowska, Wojciech Krajewski, Leszek Tur, Piotr Gawron,Łukasz Gostkowski,Sławomir Kobierowski
Podziękowanie otrzymali Irena Zblewska od KB „Goch” , Stanisław Majkowski od Starostwa Powiatowego w Bytowie. Klub Biegacza „Goch” od ludzi morza Grażyny i Henryka Witt z Sopotu
Statuetkę z okazji jubileuszu 35-lecia biegania od Koleżanek i Kolegów KB ” Goch” otrzymał  Stanisław Majkowski
Do grona Klubu Biegacza „GOCH” dołączyli oficjalnie na spotkaniu : Oktawiusz Porański, Wojciech Ziółkowski,Ryszard Kaziów i Eugeniusz Zaborowski
W miniony piątek miałem przyjemność gościć w Bytowie. To za sprawą zakończenia sezonu Klubu Biegacza „Goch” Bytów, gdzie byłem zaproszonym. Dla mnie to ogromny zaszczyt, że mogłem z kimś podzielić się swoją przygodą i fajnie, ze kogoś to interesuje. Myślałem, że będzie zwykłe spotkanie w restauracji. Gdzie Gochy? To było jak prawdziwe wesele. Tak się bawi Klub Biegacza Goch Bytów!
Mam nadzieje, że podobała się prezentacja klubowi z Bytowa?
Po zakończeniu pospacerowałem jeszcze po mieście, całkiem przyjemne miejsce?! Napisał na swoim portalu społecznościowym Facebooku Kamil Leśniak.Serdecznie gratulujemy wszystkim członkom klubu osiągnięć i realizacji zamierzeń w roku ubiegłym i życzymy dalszego ich spełniania, stawiania sobie i realizacji nowych w roku 2015. Niech Moc będzie z nami, bo pasja czyni wolnym….