PÓŁMARATONU GOCHÓW 2017 : Będzie rekord frekwencji ?

 

 

557e92d0b0de0_o,size,933x0,q,70,h,63db58Imponująco zapowiada się tegoroczny 37 Półmaraton Gochów . Zainteresowanie udziałem w największej bytowskiej imprezie sportowej wyraziło ponad 400 zawodników.To zapowiedź   rekordu frekwencji (w ubiegłym roku do mety dobiegło 218 osób).

Po raz pierwszy w ramach bytowskiego półmaratonu odbędą się Mistrzostwa Marynarki Wojennej w Półmaratonie przyjazd zapowiedziało ok. 80 marynarzy.  Specjalnymi gośćmi imprezy będą :

  • Szef Szkolenia 3. Flotylli Okrętów – kmdr Kazimierz PULKOWSKI – odpowiedzialny za całość szkolenia w 3 FO, w tym również za całokształt szkolenia w zakresie wychowania fizycznego,
  • Szef Sekcji WF i Sportu Dowództwa 3. Flotylli Okrętów – kmdr por. Wiesław STRZELCZYK – odpowiedzialny za realizację i koordynację wszystkich przedsięwzięć związanych z funkcjonowaniem kultury fizycznej i wychowaniem. fizycznym w Marynarce Wojennej oraz realizacją przedsięwzięć sportu powszechnego na szczeblu Wojska Polskiego.

Prosimy kibiców o obecność na trasie Półmaratonu Gochów i dopingowanie wszystkim zawodnikom.Półmaraton  w tym roku odbędzie się w niedzielę (4.06)  start o godz. 10:00  ul. Zamkowa .