Proponowany projekt trasy XXXIV Półmaratonu Gochów

Dzisiaj podajemy szczegółowy opis proponowanej przez nasz Klub, nowej trasy 34 Półmaratonu GOCHÓW. Który odbędzie się 7 czerwca 2014 roku. Trasa ma jedną pętle, jest typowym klasykiem, pokazuję praktycznie cały Bytów. Zdajemy sobie doskonale sprawe że jest to duże wyzwanie dla organizatorów ale warto takie wyzwanie podjąć dla zadowolenia uczestników jak i doskonałej promocji biegu i marszu nordic walking oraz promocji naszego pięknego miasta.Opis proponowanej przez nas trasy. START na ul. ZAMKOWEJ,dalej skręcamy w lewo w ul 1-go Maja, biegniemy prosto ul. SIKORSKIEGO, na światłach skrecamy w lewo w ul KOCHANOWSKIEGO, biegamy PROSTĄ, TARTACZNĄ, DRZYMAŁY, NAD BORUJĄ DWORCOWĄ WOJSKA POLSKIEGO, skrecamy w lewo w ul SIKORSKIEGO, na światłach skrecamy w lewo w ul KOCHANOWSKIEGO, PROSTA, TARTACZNA, DRZYMAŁY, NAD BORUJĄ, SUCHARSKIEGO, BYDGOSKA, KĄPIELOWA, przecinamy ul WOLNOŚCI, BULWAR nad rzeką BYTOWĄ, PODZAMCZE,MŁYŃSKA,WĄSKA,JANA PAWŁAII, 1 -go MAJA. Marsz Nordic Walking skreca w prawo w ul Zamkową do mety 7 km. Biegacze skrecają w lewo w ul MIEROSŁAWSKIEGO, KS SYCHTY,DOMAŃSKIEGO, RACŁAWICKA, NARUSZEWICZA, CICHA, KOŚCIUSZKI, STYP – REKOWSKIEGO, KS POPIEUSZKI, K WIELKIEGO, OTW JELEŃ, GDAŃSKA, na rondzie skrecamy w prawo w ul PRZEMYSŁOWĄ, potem WYBICKIEGO, LĘBORSKA, CEYNOWY, przecinamy ul. Gdańską SŁONECZNA, MIŁA, POCHYŁA, STASZICA, MIEROSŁAWSKIEGO,ZAMKOWA, META DZIEDZINIEC ZAMKOWY. długość trasy wynosi dokładnie 21,097 km. Jest to proponowany przez nasz klub projekt trasy i o którą nasz klub będzie zabiegał.