Prośba organizatorów Pielgrzymki Biegowej Bytów – Jasna Góra 2018

timthumbNa zdjęciu: w 2009 roku biegnących pielgrzymów przez Toruń  odprowadzali Magdalena Raniszewska, Longina Korczyńska, Andrzej Dutkiewicz i Tadeusz Spychalski.

Chętnych biegaczy, którzy chcieliby pożegnać  biegnących Pielgrzymów (kolegów i koleżanki  z tras biegowych) i towarzyszyć im na terenie naszego miasta, proszę o przybycie 22.07.2018 r. / niedziela /  o godz. 8.30  na Uroczystą Mszę św.  w kościele parafialnym św. Filipa Neri w Bytowie .
A o godz.9.40 startujemy i odprowadzamy przez  Bytów  do Udorpia (sklep spożywczy)

Drodzy sympatycy biegania
– NA TRASIE PIELGRZYMKI

312Komitet Organizacyjny 29 PIELGRZYMKI BIEGOWEJ zwraca się z gorącą prośbą do wszystkich sympatyków biegania z tych miejscowości przez które przebiegać będzie nasza Pielgrzymka o przyłączenie się i towarzyszenie biegającym pielgrzymom z Bytowa na terenie Waszego miasta.
29 Pielgrzymka biegowa odbędzie się w dniach od 22 – 26 lipca 2018 roku, na trasie z Bytowa do Częstochowy.
Jednocześnie informujemy i zapraszamy na Jasną Górę w dniu 26 lipca 2018 roku o godz. 20 00 – zostanie odprawiona msza św. w Kaplicy Matki Bożej w intencji wszystkich biegaczy.

 

PROGRAM PIELGRZYMKI:
•start z Bytowa w dniu 22 lipca 2018 r.o godz. 8.30
w Chojnicach ok. godz. 15.00
w Tucholi ok. godz. 17.30
• w dniu 23 lipca 2018 r. 
w Toruniu ok. godz. 17.00
•w dniu 24 lipca 2018 r. 
we Włocławku ok. godz. 14.00
w Krośniewicach ok. godz. 17.00
•w dniu 25 lipca 2018 r. 
w Zgierzu ok. godz. 14.00
w Konstantynowie Ł. ok. godz. 15 00
w Pabianicach ok. godz. 17.00
• w dniu 26 lipca 2018 r. w Bełchatowie ok. godz. 11.00
w Radomsku ok. godz. 14.00
w Częstochowie ok. godz. 17.00
ORGANIZATORZY SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ
Wykaz miejscowości i nazwy ulic, przez które przebiega trasa Pielgrzymki Biegowej.

START - BYTÓW - ul. Gdańska, Sikorskiego, Kochanowskiego, Jana Bauera, Wojska Polskiego, Dworcowa , Sucharskiego.
CHOJNICE – Bytowska, St. Batorego, Sukienników, Gdańska, Tucholska.
TUCHOLA - Chojnicka ,Główna, Nowodworskiego, Świecka.
TORUŃ – Gdańska, Grudziądzka, Podgórna, Grudziądzka, Wł. Warneńczyka, Przy Kaszowniku, Odrodzenia, Czerwona Droga, Aleja JP II, Most im. J. Piłsudskiego, Podgórska, Łódzka.
WŁOCŁAWEK – Toruńska, Stefana Okrzei, Aleja F Chopina. 
KROŚNIEWICE – Kolejowa, Poznańska, Łęczycka.
ŁĘCZYCA - H. Sienkiewicza, Ozorowskie Przedmieście.
ZGIERZ - Łęczycka, Gałczyńskiego, Aleksandrowska.
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI – Zgierska, Warszawska, Wojska Polskiego, Konstantynowska,
KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI - Aleksandrowska Zgierska , Łaska.
PABIANICE – Lutomierska, Zamkowa, Jana Kilińskiego, Jutrzkowicka.
BEŁCHATÓW- Pabianicka, Kościuszki, 9 Maja, Wojska Polskiego, Mostowa, Radomszczańska.
RADOMSKO – Narutowicza, Krakowska.
META - CZĘSTOCHOWA – Warszawska, Al. NMP, Popiełuszki, 7 Kamienic, Klasztorna. Jasna Góra .