RAFAŁ RADKE BIEGA JUŻ W NASZYCH BARWACH

bieg_jakuba
W dniu 27 lipca 2014r. w XIV Biegu św. Jakuba Apostoła ulicami Lęborka wystartowało 344 zawodników i zawodniczek. Dziesięciokilometrowa trasa składała się z 4 pętli zlokalizowanych w centrum miasta.
Jak twierdzili sami zawodnicy trasa nie była zbyt wymagająca i sprzyjała biciu własnych rekordów na tym dystansie. Jedynym utrudnieniem była wysoka temperatura, ale wytchnienie biegaczom dawały przygotowane przez organizatorów kurtyny wodne.Jak już wiadomo – GOCH gości na wielu biegach, reprezentując swoje miasto – i na tym nie mogło go zabraknąć.Na 102 miejscu z czasem 45:18 bieg ukończył Rafał Radke.Należy dodać, że Rafał Radke jest świeżą zdobyczą naszego klubu. WYNIKI

 

jakub
Pozdrawiamy również Krzysztofa Sławskiego, który uczestniczył w tym biegu z nr 291, zapraszając go przy tym do naszego grona.