Starty naszych Zawodników

9 Półmaraton Warszawski

Ponad 11 tysięcy osób ukończyło 9. Półmaraton Warszawski, jaki odbył się w niedzielę 30 marca 2014 r. w Warszawie. Półmaraton ukończyli także także reprezentanci naszego klubu: Joanna Reglińska, Wojtek Krajewski i Elżbieta Bela.

Wiosenna Piątka – Olsztyn

W niedzielę 6 kwietnia w Parku im. Janusza Kusocińskiego odbył się bieg „Wiosenna Piątka”, który zainaugurował cykl imprez pt. „Biegowy Puchar Olsztyna”. Wiosennej Piątki (5km), stanęło ponad 200 uczestników, a na mecie czekały na wszystkich pamiątkowe medale.W biegu wystartowała reprezentantka naszego klubu Joanna Reglińska która zajęła 62 miejsce open z czasem 22:42.Wśród Pań w Biegu Głównym bezkonkurencyjna okazała się Aleksandra Lisowska z czasem 17 minut 40 sekund wśród Panów najlepszy rezultat 16 minut i 8 sekund osiągnął Paweł Pszczółkowski.

Starty Sławka Kobierowskiego

W sobotę 22 marca w Bydgoszczy i 23 marca w Toruniu brał udział w 1 i 2 rundzie Mistrzostw Pomorza i Kujaw w Biegu na Orientację.

W Toruniu, dystans 5,6 km, czas 35:16, miejsce 4.

W sobotę 5 kwietnia 2014 w biegu handicapowym zaliczanym do punktacji Słupskich Dzikich Biegów. Sławek dystans 6,4 km pokonał w czasie 28,11 minut i w stawce 54 zawodników uplasował się na 20 miejscu.

Kaszuby Biegają

W sobotę 5 kwietnia odbył się w Piaśnicyk. Wejherowa II Bieg Piaśnicki,który inauguruje cykl ” Kaszuby Biegają”. Wystartowała w nim Hanna Muerau- Nowicka zajmując 2 lokatę w K50 i więcej lat. Wynik Hani na 10-kilometrowej trasie 49,40 minut.