Topem Wilczym Charzykowy

charzykowypodiumW dniu 26 lutego w Charzykowach odbył się  „Bieg Tropem Wilczym” – pamięci żołnierzy wyklętych. Zawodnicy pobiegli na dwóch dystansach: symbolicznym 1963-metry, liczba ta upamiętnia rok śmierci ostatniego z żołnierzy niezłomnych – tu wystartowało 41 biegaczy, a także na dystansie 10 kilometrów – na starcie którego stanęło 245 osób. Najszybciej dystans 1963 metrów przebiegł Przemysław Bloch ze Śliwic z czasem 0:07:30, wśród kobiet triumfowała Katarzyna Pluta z Okonka. Na dystansie 10. kilometrów najlepsi byli Dominika Grzelak z MKS Chojniczanka wśród kobiet (0:37:55) i wychowanek Chojniczanki Dawid Klaybor wśród mężczyzn (0:31:20) .

W biegu uczestniczył również nasz klubowy kolega Wojtek Ziółkowski, który krótszy dystans pokonał z czasem 0:08:06 zajmując druga lokatę.

Wyniki TUTAJ