Uwaga Zebranie Zarządu

zebrania1

W dniu 24.11..2015 (wtorek) o godzinie 18:00 W „Jasiu Kowalskim” odbędzie się zebranie Zarządu Klubu Biegacza „GOCH” Bytów  . Celem spotkania jest omówienie założeń organizacyjnych Podsumowania Sezonu 2015r.  Ustalenie zadań do wykonania i podzielenie pracy przy organizacji w/w imprezy . Bardzo prosię o przygotowanie ewentualnych pomysłów, propozycji i uwag związanych z organizacją Podsumowania Sezonu 2015. Serdecznie zapraszam i proszę o obecność w przygotowaniach do ważnej dla naszego Klubu imprezie.

                                                                                                                   Prezes Klubu Biegacza „ GOCH” Bytów
                                                                                                                                          Stanisław Majkowski