Wojtek Ziółkowski biegał w XIII Koszalińskim Biegu Górskim

górskiW sobotę 13 sierpnia w Koszalinie została zorganizowana kolejna impreza biegowa. XIII Bieg Górski, najstarszy bieg tego typu na pomorzu.Tym razem na starcie stanęło 120 biegaczy z miasta i regionu.Uczestnicy biegu mieli do wyboru dystans 5 lub 15 kilometrów (dokładny dystans 5,3 kilometra lub 15,9 kilometra, suma przewyższeń +510 – 510 metrów)

Na krótszym dystansie z czasem 23:54 zwyciężył Cezary Famulski. Tuż za nim uplasowali się Krzysztof Rudnik (26:00) i Paweł Szewczuk (26:15). Na piętnastokilometrowej trasie najszybszy okazał się Paweł Bednarz, który minął linię mety z czasem 1:17:46. Podium uzupełnili Adrian Kępka (1:17:52) i Michał Tutus (1:18:46). Pierwsza na mecie na krótszym dystansie zameldowała się Kamila Łagutko z czasem 27:15, natomiast na dystansie 15 km zwyciężyła Sylwia Telatyńska 1:26:40

Wojtek Ziółkowski reprezentant naszego klubu pobiegł na dystansie 5 km. zajął wysoką 14-stą lokatę, meldując się na mecie z czasem 28:41,40.