XXXIV Półmaraton Gochów
Bytów, 2014.6.7

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: 2014.06.01
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: maratonczyk@wp.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO BIEGU

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
1
Abramowski Marek1979
M
Marecki vs Equator TeamGdyniaPolska
2
Adamowicz Agnieszka1971
K
Aktywny Sopot SKLASopotPolska
3
Amstein Thomas1964
M
niezrzeszonyMeiningenNiemcy
4
Andryskowski MAREK1965
M
niezrzeszonyLęborkPolska
5
Andrzej Barchanowski1969
M
niezrzeszonySłupskPolska
6
Arseniuk Anna1981
K
T.S. OpatrunkiGórskPolska
7
Atałap Artur1968
M
niezrzeszonyKoszalinPolska
8
Baldauf Ute1955
K
niezrzeszonyMeiningenNiemcy
9
BANACH ANDRZEJ1949
M
Biegiem Radom!GARBATKA LETNISKOPolska
10
Bartnicka Anetta1974
K
Enduro Man ElblągElblągPolska
11
Bartnicki Wojciech1968
M
Enduro Man ElblągElblągPolska
12
Barwolt Silvia1961
K
niezrzeszonyMeiningenNiemcy
13
Beata Jarzembińska1966
K
KB GOCH BYTÓWkPolska
14
Bednarczyk Arkadiusz1973
M
STOPA SłupskKobylnicaPolska
15
Bialik Wiesław1954
M
K. B. Sprint ŚwidwinCieszeniewoPolska
16
Białczak Andrzej1954
M
niezrzeszonyKębłowoPolska
17
Białczak Andrzej1954
M
niezrzeszonyKębłowoPolska
18
Białkowski Marcin1977
M
PomagamyNatalii.plGdyniaPolska
19
Bierzanowski Rafał1975
M
niezrzeszonySłupskPolska
20
Bierzanowski Rafał1975
M
niezrzeszonyPolska
21
Bikun Łukasz1985
M
niezrzeszonySłupskPolska
22
Bikun Łukasz1985
M
niezrzeszonySłupskPolska
23
Bilicki Sławomir1981
M
niezrzeszonyBytówPolska
24
Blaszczyna Ludmila1978
K
But MedocPolska
25
Błasiak Agnieszka1987
K
Humpfnik/ V MPLPoznańPolska
26
Błędowski Jakub1973
M
Klub Biegających Leśników/Truchtacz.plWola RębkowskaPolska
27
Bobryk Anna1993
K
niezrzeszonyłosicePolska
28
Bobryk Kinga1995
K
T.L. Białowieża MPLŁosicePolska
29
Bobryk Zenon1957
M
niezrzeszonyŁosicePolska
30
BOGUSZ Marietta1990
K
STOPA SłupskSłupskPolska
31
BORLIK DARIUSZ1969
M
niezrzeszonyKAMIEŃ KRAJEŃSKIPolska
32
Borusińska Aleksandra1980
K
STOPA SłupskSłupskPolska
33
Borusiński Piotr1976
M
STOPA SłupskSłupskPolska
34
Borzestowski Maciej1991
M
Husqvarna TeamBytówPolska
35
Brylowska Karolina1978
K
PowersystemKartuzyPolska
36
Brylowski Zbigniew1970
M
PowersystemKartuzyPolska
37
Budzyńska Elżbieta1966
K
BBL SłupskSłupskPolska
38
Buhner Horst1944
M
niezrzeszonyMeiningenNiemcy
39
Cała Bartosz1978
M
niezrzeszonyBytówPolska
40
Cechmann Andrzej1960
M
Urzad Morski w GdyniGdanskPolska
41
Chałupa Daniel1975
M
KB GOCH BytówBytówPolska
42
Cichoń Marcin1973
M
niezrzeszonyKatowicePolska
43
Cieszyński Mariusz1974
M
BEAUTY STUDIO LĘBORKLęborkPolska
44
Czapiewski Witold1974
M
niezrzeszonyKoszalinPolska
45
Czyżyk-Markiewicz Jacek1964
M
Honorowych Dawców KrwiSłupskPolska
46
Dacz Edyta1982
K
Kajman TeamPolska
47
Daniel Tatrocki1977
M
RunForFun GdyniaGdyniaPolska
48
Darski Piotr1974
M
www.dasko.plGdańskPolska
49
Dąbrowski Przemysław1989
M
AGRO-MATAL OSTROŁĘKARzekuńPolska
50
Depka Prądzyński Olgierd1958
M
biegamyrazem.plGdyniaPolska
51
Deręgowski Bartosz1988
M
BPH RUNNERS TEAMBytówPolska
52
Domaradzka Violetta 1977
K
Vegan MissionWarszawaPolska
53
Drążkowski Daniel1954
M
niezrzeszonyGdańskPolska
54
Duchcik Marcin1978
M
niezrzeszonyGdańskPolska
55
Dyś Jarosław1976
M
niezrzeszonySłupskPolska
56
Dzięgielowski Paweł1980
M
HRmax Żory / Nadleśnictwo RybnikŻoryPolska
57
elendt tomasz1990
M
bytówBytówPolska
58
FINSTER-DZIADEK DOROTA1968
K
UKS NEPTUN ROKITYROKITYPolska
59
Flisikowski Bartłomiej1975
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
60
Frączek Rafał1974
M
KB GOCH BytówGDAŃSKPolska
61
Frydrych Sebastian1978
M
OSNiP WP Active TeamGdyniaPolska
62
Gacka Rafał1976
M
Lupus TeamSicienkoPolska
63
Gawron Piotr1975
M
KB Goch BytówBytówPolska
64
GAZARKIEWICZ ANTONI1952
M
BIURO HYDROGRAFICZNE MW GDYNIAGDAŃSKPolska
65
Gierszewski Wojciech1972
M
niezrzeszonyGdańskPolska
66
Główczyk Artur1968
M
biegamyrazem.plGdyniaPolska
67
Golczak SEBASTIAN1982
M
NADLEŚNICTWO BABKIPUSZCZYKOWOPolska
68
GORNY JAREK1969
M
MILAGDAŃSKPolska
69
Gorzelak Krzysztof1983
M
Morsy SopotSopotPolska
70
Gorzelak Magdalena1979
K
Morsy SopotSopotPolska
71
Gostkowski Łukasz1987
M
KB GOCH BYTÓWBytówPolska
72
Gostkowski Michał1972
M
niezrzeszonyGdańskPolska
73
Górski Antoni1948
M
LęborkLęborkPolska
74
Grabowska Mariola1968
K
KS Pidrina GdyniaSopotPolska
75
Grabowski Dariusz1970
M
KS Pidrina GdyniaSopotPolska
76
Gralak Dawid1984
M
GTS Czarna DąbrówkaRokityPolska
77
Groszewski Grzegorz1977
M
NADLESNICTWO SZCZECINEKSzczecinekPolska
78
Grzegorowski Wojciech1992
M
Team Grzonas BytówBytówPolska
79
Grzegorzek Bartłomiej1984
M
biegamyrazem.pl / Intel RunnersGdyniaPolska
80
Grzonka Maciej1986
M
niezrzeszonyCzarna WodaPolska
81
Grzonka Paweł1984
M
Olimpia BytówBytówPolska
82
Grzonka Piotr1984
M
Olimpia BytówBytówPolska
83
Grzonka Piotr1988
M
niezrzeszonyCzarna WodaPolska
84
Grzonka Tomasz1976
M
Olimpia BytówBytówPolska
85
Grzybowski Patryk1986
M
niezrzeszonyKoszalinPolska
86
Halman Lesyek1973
M
niezrzeszonyBielkówkoPolska
87
Harasiuk Maciej1983
M
niezrzeszonyTrzebielinoPolska
88
Herman Arkadiusz1973
M
niezrzeszonySłupskPolska
89
HEYKA JAROSŁAW1971
M
TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIELĘBORKPolska
90
HIBNER WALDEK1977
M
niezrzeszonyKOSZALINPolska
91
Hoppe Wiesław1985
M
niezrzeszonybytówPolska
92
Idźkowska Aleksandra1984
K
niezrzeszonySłupskPolska
93
Jacek Żołnowski1992
M
niezrzeszonyBytówPolska
94
Jackiewicz Artur1980
M
Kostrzyński Klub biegaczaKostrzyn Polska
95
Jackiewicz Monika1981
K
Kostrzyński Klub biegaczaKostrzyn Polska
96
Janiak Tomasz1969
M
niezrzeszonyGdańskPolska
97
Janik Andrzej1981
M
niezrzeszonyChojnicePolska
98
Jankowska Justyna1976
K
KS Pidrina GdyniaGdyniaPolska
99
Janta-Lipińska Justyna1986
K
Ścigał Team BytówBytówPolska
100
Jasińska Ewa1975
K
PARKRUN GDYNIAGdyniaPolska
101
Jasiński Rafał1973
M
PARKRUN GDYNIAGdyniaPolska
102
Jasnoch Robert1978
M
niezrzeszonyStarogard GdańskiPolska
103
JASZEWSKI TOMASZ1978
M
K.B. GOCH BYTÓWBYTÓWPolska
104
Kaczmarek Piotr1974
M
eti.pg.gda.plGdańskPolska
105
KAJKOWSKI Rafał1975
M
Dodomisie KoszalinKoszalinPolska
106
Kaleta Sebastian1976
M
niezrzeszonyKoszalinPolska
107
Kalinowska Halina1951
K
niezrzeszonagdańskPolska
108
KALINOWSKA - MIKOŁAJCZUK MARTA1989
K
NIGHT RUNNERSPoznańPolska
109
Kaniewski Robert1972
M
Aktywny SopotGdańskPolska
110
Kapeluch Sławomir1980
M
Finsa Sports TeamBytówPolska
111
Karolak Ania1985
K
STOPA SłupskSłupskPolska
112
Karpiński Marcin1982
M
niezrzeszonyBytówPolska
113
Kazimierski Michał1970
M
KB GOCH BytówBytówPolska
114
Kearney Marek1977
M
oGdyniaPolska
115
Kemuś Jarosław1977
M
Nadleśnictwo LutówkoChojnicePolska
116
Kępa Andrzej1951
M
SKI CLUB FAMILYKoszalinPolska
117
Kępka Karolina1975
K
STOPA SłupskPolska
118
KIK ANDRZEJ1947
M
Gdański Klub MorsówGdańskPolska
119
Kinowska Agnieszka1987
K
niezrzeszonyBytówPolska
120
Kisiel Paweł1987
M
STOPA SłupskSłupskPolska
121
KISIELEWSKI KRZYSZTOF1983
M
NADLEŚNICTWO DWUKOŁYRadzanówPolska
122
Klasa Marian1955
M
KB GOCH BytówBYTÓWPolska
123
Klewek Andrzej1977
M
zbieracz złomudańskPolska
124
Klewek Andrzej1977
M
zbieracz złomudańskPolska
125
Kloska Kazimierz1944
M
niezrzeszonyRzepnicaPolska
126
Kloska Marcin1979
M
KS STOLEMOstrzycePolska
127
Kobielski Rafał1974
M
42.195 WejherowoKartuzyPolska
128
Kobierowski Sławomir1981
M
K.B. GOCH BYTÓWBytówPolska
129
KOBIEROWSKI EDWARD1978
M
K.B. GOCH BYTÓWUDORPIEPolska
130
Kobus Tomasz1981
M
niezrzeszonyBytówPolska
131
Kollmann Michael1970
M
niezrzeszonyMeiningenNiemcy
132
Konarzewski Jacek1971
M
niezrzeszonyRumiaPolska
133
Kondraciuk Piotr1973
M
Runners KoszalinKoszalinPolska/Koszalin
134
Koperski Jan1958
M
MKS Święc SławnoSławnoPolska
135
Kopijowski Krzysztof1973
M
V mistrzostwa Polski LeśnikówDarłowoPolska
136
Kosin Paweł1980
M
Klub Biegających LeśnikówKielcePolska
137
Kowalski Kazimierz1959
M
niezrzeszonyStarogard GdPolska
138
Kowalski Kazimierz1959
M
niezrzeszonyStarogard GdPolska
139
KOWALSKI ROBERT SEBASTIAN1975
M
niezrzeszonyGDANSKPolska
140
Kozioł Jędrzej1987
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
141
KOZŁOWSKI Łukasz1985
M
BAZA 44LęborkPolska
142
KRAMEK JANUSZ1962
M
SKALAR SŁUPSKSIEMIANICEPolska
143
Król Jakub1973
M
Biegam bo lubię GdyniaGdyniaPolska
144
Król Piotr1979
M
Klub Biegających LeśnikówZabierzówPolska
145
Kryczka Stanisław1969
M
KS GKS KołczygłowyMiastkoPolska
146
Krzewniak Sergiusz1976
M
niezrzeszonyLęborkPolska
147
KRZYSZTOF LUBAWIŃSKI1978
M
K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINPolska
148
Kuchta Radosław1978
M
niezrzeszonySłupskPolska
149
Kuczkowski Krzysztof1973
M
KB GOCH BytówPolska
150
Kulaszewski Piotr1975
M
OSNiPWP RUNNING TEAMKościerzynaPolska
151
KULIK JACEK1976
M
KULIK&KUREKGDYNIAPolska
152
Kus Krzysztof1981
M
niezrzeszonyKartuzyPolska
153
Kuźmiński Andrzej1953
M
LKB Braci Petk w LęborkuLęborkPolska
154
Labuda Anna1976
K
PowersystemProkowoPolska
155
Labuda Marek1966
M
PowersystemKartuzyPolska
156
Labuda Rafał1969
M
PowersystemProkowoPolska
157
Lange Heiko1965
M
niezrzeszonyMeiningenNiemcy
158
Lemann Przemysław1978
M
MC - Run TeamBytówPolska
159
Lenc Jan1986
M
niezrzeszonyDziemianyPolska
160
Lewandowski Krzysztof1976
M
niezrzeszonyKoszalinPolska
161
Liszewski Krzysztof1971
M
MASTERKwidzynPolska
162
Litwin Jarosław1963
M
Klub Biegowy AntyzawałRumiaPolska
163
Łaszcz Adam1965
M
niezrzeszonyMiastkoPolska
164
Łepek Agnieszka1971
K
KS Pidrina GdyniaGdyniaPolska
165
Maciej Retzlaff1984
M
niezrzeszonyBytówPolska
166
Maciejewski Irek1969
M
niezrzeszonyGdańskPolska
167
Majewicz Bozena1973
K
KB GOCH BYTOWBytowPolska
168
Majewski Artur1977
M
niezrzeszony / Nadleśnictwo MirosławiecKalisz PomorskiPolska
169
Majkowski Marcin1971
M
Salony PHU MEBLEGdyniaPolska
170
Majkowski Stanisław1956
M
KB GOCH BytówBytówPolska
171
Maniszewski Zbigniew1955
M
niezrzeszonyUnisławPolska
172
Marcin Szczur1978
M
Blue Media TeamStrzebielinoPolska
173
MAREK ANDRYSKOWSKI1965
M
niezrzeszonyLĘBORKPolska
174
Matthes Jan1962
M
niezrzeszonyMeiningenNiemcy
175
Matuszyński Mirosław1975
M
KB GOCH BYTÓWBytówPolska
176
Matuszyński Mirosław1975
M
KB GOCH BYTÓWPolska
177
Miazga Mateusz1991
M
niezrzeszonyBytówPolska
178
Michalski Jakub1975
M
Triathlon TKKF KoszalinKoszalinPolska
179
Michalski Jakub1975
M
Triathlon Tkkf KoszalinKoszalinPolska
180
Mielewczyk Leszek1956
M
LTS LęborkLęborkPolska
181
Mocek Wojciech1964
M
KS Pidrina GdyniaGdyniaPolska
182
Moroń Jarosław1980
M
niezrzeszonyUstkaPolska
183
Moroń Tomasz1976
M
niezrzeszonySłupskPolska
184
Mróz Marek1976
M
GRUPA MALBORK / PASJA CZYNI WOLNYMMalborkPolska
185
Muerau-Nowicka Hanna1964
K
K.B.GOCH BYTÓWBytówPolska
186
Muszyński Jacek1952
M
KB GOCH BytówSłupskPolska
187
MUSZYŃSKI SEBASTIAN1978
M
K.B. GOCH BYTÓWBYTÓWPolska
188
Naczk Adam1971
M
KS Pidrina GdyniaChwaszczynoPolska
189
Namyślak Witold1959
M
LęborkLęborkPolska
190
Narewski Tomasz1971
M
niezrzeszonyNowa Wieś LęborskaPolska
191
nawrocki mariusz1974
M
niezrzeszonygdańskPolska
192
Nikrant Bartłomiej1991
M
LKS PUCKLeśniewoPolska
193
Nikrant Dawid1987
M
LKS PUCKLeśniewoPolska
194
Nowacki Tomasz1995
M
Grupa MalborkMalborkPolska
195
Nowak Małgorzata1983
K
GrzonaOlsztynPolska
196
Ogrodniczuk Marek1974
M
niezrzeszonyBiała PodlaskaPolska
197
Ogrodniczuk Marek1974
M
niezrzeszonyBiała PodlaskaPolska
198
Ogrodniczuk Marek1974
M
niezrzeszonyBiała PodlaskaPolska
199
Olechnowicz Sławomir1975
M
STOPA SłupskSłupskPolska
200
Oliński Wojciech1969
M
Grupa MalborkMalborkPolska
201
Orłowski Bogusław1964
M
niezrzeszonyBorzytuchomPolska
202
Oroń Magdalena1973
K
BPH Runners TeamGdyniaPolska
203
PAZDA-POZORSKA Małgorzata1982
K
niezrzeszonyKobylnicaPolska
204
Perucki Maciej1985
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
205
Piekarski Tomasz1988
M
TENISBYTOW.PLBytówPolska
206
Pilecka Pradzynska Anna1955
K
chodzezkijkamiGdyniaPolska
207
Pilecka Pradzynska Anna1955
K
chodzezkijkamiGdyniaPolska
208
Piłczyński Zbigniew1963
M
niezrzeszonySłupskPolska
209
Piotr Grzonka1984
M
Olimpia BytówBytówPolska
210
Piotrkowski Tomasz1980
M
STOPA SłupskPolska
211
Plata Zbigniew1978
M
niezrzeszonyStudzienicePolska
212
Pochranowicz Barbara1977
K
GB Netto DebnoMysliborzPolska
213
Pokorniecki Tomasz1987
M
zBiegiemNatury TEAMToruńKenia
214
Pokorny Edward1948
M
Tupot UstkaUstkaPolska
215
Porański Oktawiusz1976
M
ciezkieslowa.plSopotPolska
216
POZORSKI Krzysztof1981
M
niezrzeszonyKobylnicaPolska
217
PÓŁTORZYCKI PIOTR1971
M
STOPA SŁUPSKSŁUPSKPolska
218
PÓŁTORZYCKI PIOTR1971
M
STOPA SŁUPSKSŁUPSKPolska
219
PRANCZK MAREK1963
M
K.B GOCH BYTOW NADLESNICTWO BYTOWBYTOWPolska
220
Prętnik Dawid1983
M
Ośrodek Szkolenia Nurków WP/GONGO TEAMRumiaPolska
221
Puścikowska Mariusz1972
M
Lotos Runing TeamRumiaPolska
222
Radtke Rafał1979
M
najsłabszy z najsłabszychBytówPolska
223
Rawski Jarosław1965
M
STOPA SłupskSłupskPolska
224
Reglińska Joanna1988
K
KB Goch BytówBytówPolska
225
Reluga Maciej1974
M
niezrzeszonyLęborkPolska
226
Retzlaff Maciej1984
M
niezrzeszonyBytówPolska
227
Rogoza Mateusz 1991
M
niezrzeszonyTrzebielino Polska
228
Rolbiecki Adam1977
M
niezrzeszonyBytówPolska
229
Rolbiecki Michał1986
M
LLKS Smetowo GraniczneWejherowoPolska
230
Romanowski Krzysztof1976
M
UKS Ekonomik Maratończyk LęborkLęborkPolska
231
ROPELA ANDRZEJ1978
M
OSNIP WP RUNNING TEAMKIEŁPINOPolska
232
Rosiński Piotr1963
M
PRO-CARSWejherowoPolska
233
Rożyk Krzysztof1970
M
biegamyrazem.pl/Oknobur-GdyniaGdyniaPolska
234
Rożyk Magdalena1975
K
chodzezkijami.plGdyniaPolska
235
rudnik jerzy1952
M
florianchojnicePolska
236
Rybarczyk Maciej 1972
M
niezrzeszonyBytówPolska
237
Rydwelski Krzysztof1991
M
Team Grzonas BytówBytówPolska
238
Sadowski Paweł1979
M
STOPA SŁUPSKSłupskPolska
239
Sazon Emilia1997
K
niezrzeszonyBytówPolska
240
Sidorczuk Tomasz1980
M
Klub Biegających LeśnikówTrzebieżPolska
241
Sikorski Witold1961
M
KB RUN 42RosnowoPolska
242
skora przemyslaw1982
M
po zdrowiegdanskPolska
243
Skorupski Robert1978
M
STOPA SłupskSlupskPolska
244
SLIPCEWICZ TOMASZ1970
M
IRAKOWIECPolska
245
Sławomir Sitek1986
M
niezrzeszonyPruszcz GdańskiPolska
246
Sławski Krzysztof1972
M
niezrzeszonyBytówPolska
247
Sobiesiak Rafał1974
M
Baza 44LęborkPolska
248
Sobociński Kamil1982
M
sobocinska.comGdyniaPolska
249
Socha Marek1978
M
niezrzeszonyChmielnoPolska
250
Spierewka Rafał1992
M
Team Grzonas BytówBytówPolska
251
Spychalski TOMASZ1970
M
niezrzeszonyMalborkPolska
252
Stanisławski Wojciech1990
M
Stachownia MiastkoMiastkoPolska
253
Staśkiewicz Piotr1984
M
niezrzeszonyBytówPolska
254
Stawicki Marek1970
M
OSPSmołdzinoPolska
255
STEFANIAK PIOTR1962
M
KLUB MORS ŁEBALĘBORKPolska
256
Strugalski Mariusz1974
M
niezrzeszonyGdańskPolska
257
Sujak Włodzimierz1958
M
Marecki vs Equator TeamZałomPolska
258
Suszek Krzysztof1959
M
ZKM GdańskGdańskPolska
259
Swatowski ANDRZEJ1949
M
niezrzeszonyKoszalinPolska
260
Swatowski ANDRZEJ1949
M
niezrzeszonyKoszalinPolska
261
Swiontek Brzezinski Paweł1991
M
niezrzeszonyStudzienicePolska
262
SZAFRAŃSKI PIOTR1956
M
KORZYBSKIE REKINYKĘPICEPolska
263
SZCZERBA JOLANTA1974
K
ZS ROKITYROKITYPolska
264
Szeleźniak-Białkowska Katarzyna1977
K
niezrzeszonyGdyniaPolska
265
Szewczyk Bogdan1964
M
niezrzeszonyDąbrowaPolska
266
Szok Aleksander1973
M
niezrzeszonySłupskPolska
267
SZRAMA Marian1966
M
BAZA 44LęborkPolska
268
Sztuba Bartłomiej1970
M
niezrzeszonyKoszalinPolska
269
SZULIST STANISŁAW1957
M
niezrzeszonySOBOWIDZPolska
270
Szwaluk Jacek1972
M
MorenaGdańskPolska
271
Szymański Leszek1973
M
niezrzeszonyBiałogardPolska
272
Szymański Adam1970
M
Profarm LęborkLęborkPolska
273
Śreniowski Józek1947
M
niezrzeszonyŁódźPolska
274
Światłoń Adam1969
M
Nadleśnictwo SuchaBudzówPolska
275
Tatrocki Daniel1977
M
RunForFun GdyniaGdyniaPolska
276
Tłuchowski Jan1964
M
STOPA SłupskSłupskPolska
277
TOMASZEWSKA DANUTA1968
K
" W KUPIE SIŁA"BytówPolska
278
Tomaszewski Krzysztof1961
M
Nadleśnictwo KolbudySobowidzPolska
279
Tomiczak Fabian1973
M
niezrzeszonyCzaplinekPolska
280
Topka Konrad1989
M
niezrzeszonyBytówPolska
281
Troka Tomasz1970
M
niezrzeszonyChojnicePolska
282
Turowski Wojciech1967
M
niezrzeszonyUstkaPolska
283
Turzyńska Magdalena1978
K
RunForFunRzepnicaPolska
284
Tuwalska Elżbieta1979
K
niezrzeszonyGrabowiecPolska
285
Tuwalska Małgorzata1979
K
GWSH GdańskGrabowiecPolska
286
Tyrowicz Agata1984
K
KS POWIŚLEWarszawaPolska
287
URBANOWICZ MARCIN1978
M
NIEDŹWIADEK.ORG.PL - NIEDŹWIADEK TEAMPolska
288
Urzędowski Przemysław1987
M
BAZA 44SiemirowicePolska
289
WABNIC JAN1965
M
niezrzeszonyGDAŃSKPolska
290
Walińska Agnieszka1973
K
BBLSŁUPSKPolska
291
Walińska Agnieszka1973
K
BBLSŁUPSKPolska
292
WĄSICKI JACEK1973
M
STOPA SŁUPSKSŁUPSKPolska
293
Wendt Patryk1985
M
niezrzeszonyKościerzynaPolska
294
Wesołowski Tadeusz1955
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
295
Wetta Mirosław1964
M
niezrzeszonyLiniaPolska
296
Wiatr Jacek1975
M
GdyniaPolska
297
Wierzbicki Tomasz1987
M
niezrzeszonyKoszalinPolska
298
Więcławski Daniel1972
M
FST Sport TeamPapowo ToruńskiePolska
299
Wiórek Maciej1983
M
RDLP SzczecinekPolska
300
Wirkus ŁUKASZ1988
M
Talex-borzytuchomLipnicaPolska
301
Wirkus ŁUKASZ1988
M
Talex-borzytuchomLipnicaPolska
302
Witaszek Wojciech1978
M
Sequoia LodzPolska
303
Witka Grażyna1967
K
Klub Mors ŁebaGarczegorzePolska
304
Witka Piotr1965
M
Klub Mors ŁebaGarczegorzePolska
305
Witkowski Andrzej1971
M
KS Pidrina GdyniaGdyniaPolska
306
WITOLD WIERZBA1957
M
niezrzeszonyGDAŃSKPolska
307
Właz TADEUSZ1949
M
niezrzeszonygdańskPolska
308
Włodarczyk Paweł1980
M
niezrzeszonyPruszcz GdańskiPolska
309
Wojciechowski Łukasz1986
M
niezrzeszonyPiasznoPolska
310
Wojtalik Przemysław1978
M
Dziki TeamKoszalinPolska
311
Wójcik Beata1971
K
Kwidzyn BiegaprabutyPolska
312
Wójcik Piotr1971
M
Kwidzyn BiegaprabutyPolska
313
wójtowicz adriana1981
K
niezrzeszonybukowinaPolska
314
Wroński Lesław1972
M
niezrzeszonyMalborkPolska
315
Wysocki Piotr1964
M
niezrzeszonySlupskPolska
316
Wysocki Piotr1964
M
niezrzeszonySłupskPolska
317
Zaborowska Urszula1962
K
K.B.Goch BytówBorzytuchomPolska
318
Zarzycka Patrycja1989
K
BBR ZBNSłupskPolska
319
Zatorski Grzegorz1992
M
niezrzeszonyLęborkPolska
320
Zawłocki Darek1981
M
niezrzeszonySzczecinPolska
321
Zblewski Tadeusz1984
M
MLKS Baszta BytówBytówPolska
322
Zebzda Robert1976
M
niezrzeszonyNowa SarzynaPolska
323
Zębala Sławomir1980
M
KB GOCH BYTÓWBytówPolska
324
Zielonka Ryszard1962
M
SURSUMLęborkPolska
325
Zienkiewicz Robert1971
M
niezrzeszonySłupskPolska
326
złotowski piotr1950
M
sport-evogdanskPolska
327
Zwoliński Łukasz1982
M
Akademia BieganiaGdańskPolska
328
Zych Tomasz1949
M
Klub Biegających LeśnikówGoworowoPolska
329
Zygier Mariusz1975
M
niezrzeszonyBytówPolska