Wspomnienia i refleksje z II i III Pielgrzymki Biegowej

Wspomnienia i refleksje z II Pielgrzymki Biegowej Bytów – Jasna Góra która odbyła się w 1992 roku i z III Pielgrzymki Biegowej z 1993 roku . W pamięci na zawsze pozostanie moment biegu Alejami NMP do Sanktuarium, radość z osiągniętego celu i wspólna dziękczynna modlitwa.

Część z nas nie jest w stanie zapanować nad łzami, których powodu nikt do końca nie może wyjaśnić. Radość, że udało się nam dobiegnąć do Maryi? Uświadomienie sobie, iż jesteśmy grzesznikami oraz żal za grzechy? Niezidentyfikowane tak silne emocje, które powodują wzruszenie? Wspomnienia i pamięć na zawsze pozostaną o Tych którzy biegli w Pielgrzymkach jak i tych których spotkaliśmy .

31 Biegowa Pielgrzymka z Bytowa na Jasną Górę w tym roku będzie inna. W czwartek 30 lipca 2020 biegacze i osoby towarzyszące obecni na Mszy św. o g. 20.oo w kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze, ofiarują wszystkie dotychczasowe Pielgrzymki za Opatrzność Boską, bo przecież tak niewiele potrzeba, żeby miejsce miał wypadek ,  i ich Dobrodziejów. Mszę św. i rozważanie apelowe poprowadzi ks. Krzysztof Szary. Zapraszamy do modlitwy i jedności duchowej oraz łączności przez internet i przez Telewizję Trwam.