Wytycz trasę XXXIV Półmaratonu Gochów!

Wielkimi krokami zbliżamy się do 34 edycji Półmaratonu Gochów, który jest zaplanowany na 7 czerwca 2014 r. Chcemy, by Półmaraton Gochów był wyjątkowy dla każdego z Was. To Wy – drodzy Biegacze – najlepiej znacie swoje miasto i okoliczne biegowe ścieżki. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą: Masz pomysł na nową trasę? Podziel się nim z nami.

Możecie i Wy mieć wpływ na wytyczenie trasy, a może nie zmieniać trasy, tylko wprowadzić drobne zmiany kosmetycznie. Czekamy na Wasze propozycje i projekty, które pomogą nam w wyborze optymalnego rozwiązania. Na propozycje czekamy do 15 lutego 2014 r. pod adresem: maratonczyk@wp.pl

Kilka rad, które pomogą Wam w projektowaniu trasy: Trasa biegu musi mieć dystans 21,097 metrów. Miejsce startu i mety: Zamek, ul. Zamkowa. Trasa musi prowadzić po mieście. Nie zapominajcie też o tym co jest dla Was ważne podczas innych zawodów – atrakcyjność, ale przede wszystkim… niesamowite wrażenia! Nie bez znaczenia będzie również zabezpieczenie logistyczne – możliwość zorganizowania punktów odżywiania. Zapraszam wszystkich na pierwszy trening na nowo zaprojektowanej trasie 16 lutego 2014 o godz. 9:00.