XIX Bieg Święców w Sławnie

photo27

Strzałem z armaty rozpoczął się XIX Bieg Święców w Sławnie o Puchar Starosty Sławieńskiego. Ponad 200 biegaczy 23 maja br. stanęło na linii startu by walczyć o Puchar Starosty Sławieńskiego na dystansie 10 km. Start i meta biegu zlokalizowane były na rynku Sławna. Zawodnicy mieli do pokonana trzy pętle po 3,33 km malowniczej trasy, dobrze zabezpieczonej. Organizatorzy nie pobierali opłaty startowej. Dla pierwszych 200 zawodników którzy ukończyli bieg na mecie czekały puchary. Po biegu dla wszystkich uczestników przygotowano zupę gulaszową. Zwycięzcy w kat. open i kat. wiekowych otrzymali nagrody finansowe i puchary. Zwycięzcą biegu został Pawel Olijnyk z Ukrainy z czasem 0:30:44, a wśród kobiet najszybszą była Switana Olijnyk z Ukrainy z czasem 0:36:27. W biegu uczestniczyli biegacze z KB „GOCH” Bytów, którzy zajęli kolejno lokaty :

• 65 – Piotr Gawron – Czarne -KB „Goch” Bytów – 0:43:22
  • 75 – Wojciech Ziółkowski – Okonek- KB „Goch” Bytów – 0:44:3
  • 144 – Roman Czech – Słupsk- KB „Goch” Bytów – 0:49:51
  • 165 – Jacek Muszyński – Słupsk- KB „Goch” Bytów -0:52:16                                                                                                                                                                                                                                                Bieg ukończyło 220 zawodników  Wyniki TUTAJ