ZAPRASZAMY 8 Lipca do Płotowa

18945338_1862622467394670_2136698047_nZapraszamy do udziału w IV Biegu i Marszu Nordic  Walking o Puchar Komendanta Powiatowego Policji  w Bytowie.Impreza odbędzie się  8 lipca 2017r. (sobota) Płotówko – Góra Siemierzycka(256 n.p.m.).

CELEM IMPREZY JEST:

Zbiórka pieniędzy na leczenie naszej koleżanki podkomisarz Eweliny Pustkowskiej z WDŚ KWP w Gdańsku wspólnie z Fundacją Forani .

Ewelina walczy o życie. „Walczy się do końca o wszystko” z takim mottem EWELINA rozpoczyna każdy nowy dzień. Od chwili wstąpienia do służby w Policji, tj. od 2005 roku, stoi na straży prawa i porządku publicznego. Przez kilka lat zajmowała się m.in. zwalczaniem zorganizowanej przestępczości realizując zadania w CBŚ niosła pomoc innym a dziś …SAMA POTRZEBUJE POMOCY-MUSI STOCZYĆ NAJTRUDNIEJSZĄ WALKĘ-WALCZY o WŁASNE ŻYCIE !!!

W styczniu 2011 roku zdiagnozowano u niej CHŁONIAK HODGKINA. Dzielnie podjęła wyzwanie i walkę .W maju 2012 roku otrzymała nowe życie –WYGRAŁA.

Niestety we wrześniu 2015r. badania kontrolne wykazały nawrót choroby i to ze zdwojoną siłą. Nowotwór zaatakował wątrobę, śledzionę, szpik oraz kości. Wdrożone leczenie –chemia podawana od września do chwili obecnej nie daje rezultatu. DOPÓKI WALKA TRWA JEST NADZIEJA !!!

Ewelina walczy, nie poddaje się i tu pojawiła się szansa i jedyna możliwość na wyleczenie – immunoterapia zarejestrowanym, ale nie refundowanym przez NFZ lekiem o nazwie NIVOLUMAB. Koszty leczenia przekraczają możliwości finansowe Eweliny oraz jej najbliższych. Na półroczną kurację potrzeba 200 tys.zł.

  • Popularyzacja i propagowanie biegów w regionie
  • Promocja powiatu bytowskiego
  • Upowszechnianie aktywnego wypoczynku ludzi w każdym wieku i propagowanie zdrowego trybu życia
  • Zbiórka nakrętek na rzecz niepełnosprawnego Kuby Jankowskiego
  • Promowanie roli Policji w społeczności

Dołącz do uczestników tej wyjątkowej rywalizacji zapisując się TUTAJ