ZAPROSZENIE

baner-marchewkowyZapraszamy na III Bieg Marchewkowy im. Andrzeja Żukowskiego w Słowinie, który odbędzie się w dniu 25 listopada 2017r. Jest to kontynuacja dotychczasowego Biegu Pamięci Andrzeja Żukowskiego, który w tym roku zostanie zorganizowany w nowej formule i ze zmienioną nazwą. Chcemy w ten sposób upamiętnić naszego ultramaratończyka oraz wskrzesić organizowany przez niego Bieg Marchewkowy.
Trasa biegu prowadzić będzie po drodze asfaltowej między Słowinem i Boleszewem przy zamkniętym ruchu samochodowym. Dystans do pokonania to 10km (5km do miejscowości Boleszewo i 5km powrotu tą samą drogą). Profil trasy jest bardzo płaski i sprzyja uzyskiwaniu dobrych wyników.
Biuro zawodów czynne będzie od godziny 9:30 do 10:30 i mieścić się będzie w świetlicy wiejskiej w Słownie. Elektroniczny pomiar czasu zapewni firma DomTel Sport Timing, która również obsługuje zapisy online na bieg.
Na mecie na każdego będzie czekał odlewany medal z wizerunkiem Andrzeja Żukowskiego, a w Biurze zawodów ciepła zupa, herbata, kawa oraz tradycyjne ciasto marchewkowe.

Zapisy uruchamiamy od 16 października 2017 roku, od południa. Opłata startowa to tylko 10zł. Zapraszamy wszystkich chętnych, i zachęcamy do szybkiej rejestracji – liczba miejsc ograniczona tylko do 100 opłaconych zawodników.

 

Wśród wszystkich, którzy ukończą bieg rozlosujemy 5 kart podarunkowych do Decathlonu o wartości 100zł każda.

andrzej-zukowskiAndrzej Żukowski 1955-2015

Andrzej Żukowski od 18 września 2015r. biega już w niebie. Odszedł człowiek zasłużony dla promocji biegania w powiecie sławnieńskim, inicjator wielu działań sportowo-rekreacyjnych, organizator biegów, super maratończyk, super człowiek, super kolega.

W pamięci pozostało tyle wspólnie przebiegniętych kilometrów na trasach maratonów w: Warszawie, Lęborku, biegów w: Gnieźnie, Pile, Bytowie, Chojnicach, Ustce, Kołobrzegu, Słupsku, Jarosławcu, Korzybiu.  Uczestniczyliśmy razem w pielgrzymkach biegowych z Bytowa na Jasną Górę w Częstochowie, na trasie wiodącej przez Tucholę, Toruń, Krośniewice, Pabianice, w sumie ponad 500 km.

Strona biegu TUTAJ

Lista startowa/ zapisy TUTAJ

Jak będą chętni na wspólny wyjazd  to Klub zorganizuję transport na bieg